ostukorv 0.00 €

NSI Nails

Juba üle 50-ne aasta on NSI olnud professionaalse küünehoolduse tööstuse esireas oma tipptasemel ideedega, uurides, arendades ja valmistades innovatiivseid tooteid. NSI on tuntud läbimurdeliste toodete poolest, mida küünetehnikud armastavad kasutada.


Kogemus

Alates 1957. aastast on NSI olnud pereettevõte, mis toodab professionaalsele küünetööstusele kvaliteetseid monomeere, polümeere ja teisi ühendeid sisaldavaid tooteid. NSI kogenud arendajad, leiutajad ja keemikud arendasid esimese mitte-kolletuva ristseotud formuleeringu, mis on tänaseks kasutusel kõikides traditsioonilistes akrüül-süsteemides. Pioneerina oli NSI esimene, kes tutvustas klaaskiust tugevdavaid polümeere, valgusega aktiveeruvaid vedeliku- ning pulbriakrüüle, UV kuivatamisega geele ja õhu ning soojuse mõjul aktiveeruvaid laki koostisosasid. Fred Slack III, tema pojad Rick ja Kirby ning küüne valdkonna testijate rahvusvaheline meeskond on olnud oluliseks koosluseks töötamaks välja mitmeid NSI tooteid. Ettevõte omab patenti Elation Tips, mis kasutab Polü Flex TM – unikaalset materjali tagamaks erakordse küüne tipu vastupidavuse. Toodete kvaliteedi tagamiseks on kõikidel toodetel partii- ja seerianumbrid, mis tagab kiire lahenduse leidmise kõikidele tootega seotud kvaliteediprobleemidele. Kohustuslik tootmise inspektsioon ning mitmed kvaliteedikontrollid kindlustavad, et NSI tooted säilitavad kvaliteedi järjepidevuse igas partiis.  Missioon

NSI on pühendunud tuleviku küünetehnoloogia edendamisele ning küünespetsialistide jätkuva edu tagamisele. Me oleme pühendunud põhjalikult testitud toodete innovatsioonile ja progressiivsele teadus- ja arendustegevusele. Meie pühendumus kõrgeimale teadmistetasemele ja edasiviiv lähenemine annavad parimad võimalused kõige väärtuslikumale osapoolele - küünetehnikule.


NSI ei testi oma tooteid loomade peal!